Nasıl başladık ?

Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getirmiştir.

Hakkımızda bilmeniz gerekenler

Müşteri odaklı çalışma anlayışını ilke edinerek sistem tasarımı, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, işletmeye alma ve bakım konularında hizmet vermektedir.

25 yıldan fazla deneyim ile en iyi endüstriyel servisi sağlıyoruz

25 yıldan fazla deneyim ile en iyi endüstriyel servisi sağlıyoruz

Kuruluşundan bu yana hedef, kalite ve müşteri memnuniyeti yanında tesisat sektöründe doğru mühendislik hizmeti vermek, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uygun çözümü üretmek ve gerçekleştirmek prensibiyle, proje, imalat, montaj, devreye alma ve sonrasında etkin, düzenli servis ve bakım anlayışıyla bütünleşen bir hizmet sunmaktadır.

Amaç, yaşanan ortamları iyileştirmek, insanları yaşadıkları çevre ve ortamlarda mutlu etmek, günümüz insanının giderek zorlaşan yaşamını kolaylaştırmak ve güzelleştirmektir. Önemi hızla artan enerji kaynaklarını mümkün olan en verimli şekilde ısıya, işe, konfora, temiz havaya, temiz suya dönüştürerek insanlığın hizmetine sunmaktır.

30 +

Toplam Proje

22 +

Mutlu Müşteri

150 +

Ekibimiz